kde použiť

Kde všade sa hodí Supafil

Väzníkové krovy
01

Väzníkové krovy

V dnešnej dobe je veľmi moderným typom rodinného domu práve bungalov. Bungalovy sú charakteristické svojimi nízkymi krovmi a preto je potom mnohokrát ťažké sa v priestore pohybovať.

Fúkaná izolácia SUPAFIL je v tomto prípade vynikajúcim riešením v každom ohľade. Jednoducho vyplní každý ťažko dostupný priestor, kde sa bežná izolácia nedá využiť. Zateplenie SUPAFIL minimálne zaťaží konštrukciu.

Pultové strechy
02

Pultové strechy

Často sa používajú na nízkoenergetických domoch a to hlavne kvôli tomu, že tento typ konštrukcie účinne zamedzuje tepelným stratám a tým pomáha znižovať náklady na energie. Nakoľko v pultovej streche nie je veľa priestoru je pre ňu jednoduché a vhodné práve zateplenie minerálnou vlnou SUPAFIL, ktorá sa rýchlo aplikuje a pri jej aplikácií nevzniká odpad.

V domoch s pultovými strechami vzniká ťažko prístupný priestor, ktorý sa vďaka supafilu dá jednoducho zatepliť a v prípade rekonštrukcie prebehne realizácia s minimálnym zásahom do konštrukcie.

Trámové stropy
03

Trámové stropy

Veľa rodinných domov má stropy postavené trámovou konštrukciou. V takomto type konštrukcie sa nachádza vzduchová medzera.

Pre zateplenie tejto dutiny je najvhodnejším riešením práve fúkaná izolácia SUPAFIL, pretože vyplní tento priestor bez zbytočných zásahov do konštrukcie len cez tzv. aplikačný otvor.

Zaujalo vászateplenie Supafilom?

Zaujalo vás
zateplenie Supafilom?

Kontaktuje nášho špecialistu:

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Cenová kalkulácia

KNAUF INSULATION 2022 | created by people in ARSYline