Referencie

Zo staršieho domu moderné sídlo pre mladú rodinku

Rekonštrukcia staršieho domu s pomocou Supafil fúkanej izolácie.

Odkedy majiteľ Marek kúpil starší dom, prešiel postupne rozsiahlou rekonštrukciou. Dnes je to moderný priestor, ktorý spĺňa požiadavky celej rodiny. K vyššiemu energetickému štandardu mu pomohla aj ekologická minerálna fúkaná izolácia.

starý dom prerobili na moderný a útulný domov.

Majiteľ domu sa pustil do viacstupňovej rekonštrukcie staršieho domu, aby vytvoril pre svoju rodinu bývanie podľa vlastných predstáv. Okrem úprav v interiéri sa vymenili okná a dvere, vybudovala sa efektná drevená terasa a prístupové cesty k budove. Na Orave je energetická úspornosť a tepelná pohoda mimoriadne cenná, takže dom bol kompletne zateplený a v dvojplášťovej plochej streche bola aplikovaná moderná metóda zateplenia – vrstva fúkanej minerálnej izolácie Supafil Loft 045.

Realizátori fúkanej izolácie boli rýchli a efektívni. Patrí im naša veľká spokojnosť a pochvala, hovorí majiteľ Marek. Na výsledok sa oplatilo čakať. V súčasnosti sa rekonštruovaný dom môže pochváliť moderným kompaktným dizajnom a zároveň aj nízkou energetickou náročnosťou domácnosti.

Fúkaná izolácia: Fúkané izolácie, s.r.o. Martin

Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu

Rekonštrukcia staršieho domu s pomocou Supafil fúkanej izolácie.

Zaujalo vás
zateplenie Supafilom?

Kontaktuje nášho špecialistu:

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Cenová kalkulácia

KNAUF INSULATION 2024 | created by people in ARSYline